GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 5966577
nr 596 6577
Stekfat
Kina, 1700-/1800-tal, längd: 45
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 31 augusti 2009
kl 18:28:10
800 kr
400 kr
500 kr
800 kr